< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Aktuality a novinky

29. května 2013 RKM jsou vítězi.Malá kopaná - SIMOST Superliga 18. kolo

CAFÉ BAR ESPAŇA - RKM Brno 2:9 (0:5) - utkání druhého mužstva proti lídrovi mohlo rozhodnout o letošním mistrovi, což se také stalo. Od počátku bylo jasné, že domácí v sestavě, ve které nastoupili, nebudou důstojným soupeřem. elavičky.cz v prvních pěti minutách vstřelili 2 branky a bylo po zápase. Domácí se dostali za půlku hřiště s větším počtem hráčů až v 16 minutě. Prakticky hra na jednu branku byla rozčarováním i po diváky, kteří se přišli podívat na "tahák" roku. I bez kapitána Outraty hosté utkání zvládli a s náskokem 11 bodů již na čele tabulky nemohou být předstiženi. Jako dvojnásobní mistři ČR se elavicky.cz poprvé stanou  mistry SIMOST Superligy - nejkvalitnější ligy malé kopané v ČR. Branky vstřelili: Vlach, Čampa a Grim po dvou, Drábek, Havel a Kovács po jedné. GRATULUJEME. více

23. května 2013 Bianca - nová kovová lavička

Pro naše zákazníky jsme opět rozšířili nabídku klasických kovových laviček, které dodáváme složené. Jedná se o velmi pohodlnou kovovou lavičku Bianca délky 180 cm. Připravujeme i tuto lavičku ve variantě s područkami.

více

20. května 2013 Malá kopaná - SIMOST Superliga 17. kolo

RKM Brno - FC Fénix 3:1 (0:1) - viděli jsme urputný boj, kdy na začátku zápasu z náhodného útoku hosté vstřelili gól a potom v pěti hráčích bránili výsledek a vyráželi pouze k ojedinělým útokům. Prokletí bájného ptáka Fénixe domácí překonali a sami vstali z popele a utkání vyhráli. Nastřelili 6 tyček a překonali další nepříjemnou překážku - jediné družstvo, které sebralo mužstvu  elavičky.cz v dosavadní sezoně body za remízu v podzimní části ligy. Negativem je zranění kapitána Outraty, který velmi dobře dirigoval obranu, ale zápas bohužel  nedohrál. Branky RKM střelili  Peška, Grim a Drábek. více

14. května 2013 Malá kopaná - SIMOST Superliga 16. kolo

Tripoli Brno - RKM Brno 4:5 (0:2) - utkání tradičních rivalů nenadchlo. RKM celý zápas kontrolovalo hru, ale po jasném vedení 5:1 vypustilo závěr a v posledních 5 minutách obdrželo 3 branky. Nejdůležitější je to, že si elavičky.cz připsaly do tabulky 3 body a udržely si náskok na čele tabulky 5 bodů. Branky za hosty střelili 2 x Grim a Kováč, vítěznou branku pak vstřelil Čampa.  více

8. května 2013 Malá kopaná - SIMOST Superliga 15. kolo

RKM Brno - Sport centrum Srbská 9:2 (6:1) - utkání proběhlo v deštivém počasí a ve druhém poločase pak za velmi silného deště. Jelikož se hosté, vzhledem k probíhajícímu Majáles , nesešli v plném počtu, hrálo se pouze ve 4 hráčích na každé straně.  elavicky.cz   ukázaly, že si kluci chtějí zahrát a ne za každou cenu si vylepšit skóre díky neúplnému mužstvu soupeře. Zápas hráči pouze "odehráli", ale od příštího kola již budou hrát se soupeři z horní poloviny tabulky. Střelecky   vynikl kapitán Pavel Outrata, který vstřelil 4 branky.  více

1. května 2013 Malá kopaná - SIMOST Superliga 14. kolo

RKM Brno - PROTECTION.CZ  5:4 ( 0:3 ) - elavicky.cz tentokrát neoslnily. Po vlažném začátku, kdy chlapci zřejmě podcenili kvalitu soupeře a obdrželi laciné branky, měli velký problém zdolat obrannou hráz soupeře. Ten hrál velice disciplinovaně a vyrážel do rychlých protiútoků. Postupně snižovat náskok se dařilo až ve druhém poločase, kdy začali hostům docházet síly, protože neměli hráče na střídání. Vynikal brankář hostů, který s velkým štěstím odvracel množství šancí domácích.Vysvobození pro domácí přinesla 56. min a branka Drábka na 5:4. Střelecky tentokrát  vynikl  Michal Drábek, který vstřelil 3 branky. Po jedné přidali Josef Havel a Pavel Outrata.  více