< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Aktuality a novinky

17. září 2014 Malá kopaná Simost superliga 2014-15 3.kolo

Tripoli Brno - RKM Royal Day Brno  3: 6 ( 2:0) - utkání dvou rivalů - prvního a druhého týmu loňského ročníku přineslo dva různé poločasy. V první půli dominovali domácí a "bílý balet" byl zralý na ručník. Jen dobrý výkon brankáře Sedmidubského zabránil debaklu. V druhém poločase  e-lavicky.cz přejely domácí ve velkém stylu a zápas během 5 minut otočily i přes absenci tří hráčů, kteří reprezentovali ČR na turnaji ve futsale. Střelci  RKM: Vlach 3 branky, Grim 2 branky, Prokeš 1 brankavíce

12. září 2014 Malá kopaná Simost superliga 2014-15 2.kolo

RKM Royal Day Brno - Nedeka 11: 3 (6: 3) - utkání s Nedekou proběhlo v klidu a e-lavicky.cz si zajistily další 3 povinné body. Střelci  RKM: 4 branky Vlach, 3 branky Belej, po dvou Palla a Koudelka. více

7. září 2014 Malá kopaná Simost superliga 2014-15 1.kolo

Karlsberg C.F. -  RKM Royal Day Brno  2: 8 (1:2) - utkání prvního mužstva se třetím přineslo loňského ročníku přineslo zpočátku urputný boj, ve druhém poločase jednoznačný průběh zápasu  e-lavicky.cz jasně zvítězily. Střelci  RKM: Koudelka a Grim po 3 brankách, Outrata 1 branka, 1 branka vlastnívíce

23. června 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 21. kolo

RKM Brno - PROTECTION.CZ - 6: 2 (2:0) - utkání, které otevřelo domácímu mužstvu cestu k obhajobě titulu. e-lavicky.cz s přehledem dokázaly zvítězit se soupeřem, který na jaře pouze jednou prohrál a po zaváhání Tripoli stačí v posledním kole uhrát nerozhodný výsledek. Střelci  RKM: 2 branky Belej a Grim, po jedné Koudelka a Čampa. více

23. června 2014 RKM Brno mistr SIMOST SUPERLIGY

J.F.A. - RKM Brno - 2: 4 (2:2) - utkání, které hostující mužstvo odehrálo ve "slepené" sestavě. e-lavicky.cz po celé utkání kontrolovaly hru a  kluci  po zásluze zvítězili a obhájili titul. GRATULUJEME. Střelci  RKM: 2 branky Grim, po jedné Outrata a Kupský. více

11. června 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 20. kolo

Nedeka Brno - RKM Brno 2: 10 (1:4) - utkání se sestupující Nedekou proběhlo v klidu a e-lavicky.cz si   v pohodě  došly pro další vítězství. Střelci  RKM: 5 branek Belej 3 Seidler, po jedné Grim a Kupský. více