< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Aktuality a novinky

4. června 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 19. kolo

RKM Brno - Karlsberg C.F. - 2: 1 (1:1) - utkání prvního mužstva se třetím přineslo urputný boj. e-lavicky.cz nevyužily řadu jasných gólových příležitostí, takže byl zápas až do poslední chvíle otevřený. Domácí udrželi těsný výsledek díky bravurním zákrokům brankáře Kučery v závěru utkání a tak i šanci na získání titulu. Mohou již obsadit, v nejhorším případě, druhé místo. Střelci  RKM: Belej a Seidler. více

3. června 2014 Nová dřevěná lavička v nabídce

Rozšířili jsme naši nabídku dřevěných laviček o masívní a velmi kvalitní lavičku Marcela, vyrobenou z borového dřeva délky 160 cm. Zájemci o dřevěné výrobky budou nadšeni z dokonalého provedení. Neváhejte projděte si sekci dřevěné lavičky. více

28. května 2014 Malá kopaná - SIMOST Superliga 16 až 18 kolo

Šenk okna Raiders  - RKM Brno  0 : 5 kontumačně -  domácí se nesešli
RKM Brno - Cordoba 06  7 : 5 ( 4 : 2 ) -  tvrdě hrané utkání, kdy e-lavicky.cz odehrály první poločas v klidu, ale na začátku druhé půle polevily a hráči museli posledních 10 minut zabrat a otočit stav 4 : 5.  Střelci  RKM: 3 branky Koudelka, 2 branky Belej, po jedné Outrata a Seidler.
Gioa Brno - RKM Brno  3 : 8 ( 1 : 3 ) -  hosté byli po celé utkání lepší a domácí přehrávali. Viděli jsme krásné kombinace e-lavicky.cz jsou neustále v boji o první místo v superlize.  Střelci  RKM: 3 branky Belej, 1 branka Koudelka, Seidler, Outrata, Drábek , Kovács.

více

8. května 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 15. kolo

RKM Brno - Sport Centrum Srbská - 16: 6 (8:3) - pěkné počasí pro fotbal bez tradičního větru na stadioně VUT v Brně,opět velmi slušné utkání, prakticky bez faulů -jednostranný zápas.e-lavicky.cz si zahrály ve hvězdné sestavě. Jedinou vadou na kráse byla skutečnost, že s návratem do obrany chlapci nepospíchali  a dovolili vstřelit hostům 6 branek.  Střelci  RKM: 5 branek Belej, 4 branky Kovács a Seidler,2 branky Palla, 1 branka Outrata. více

2. května 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 14. kolo

FC Habrůvka - RKM Brno - Fénix Brno - 0: 2 (0:1) - opět klidné utkání. Hosté v improvizované sestavě, protože 8 hráčů je zraněných a další si plnili jiné povinnosti. Zápas.e-lavicky.cz zvládly a v klidu došly pro další vítězství. Střelci  RKM:  Peška Lukáš a Kupský Tomáš. více

23. dubna 2014 Malá kopaná Simost Superliga - 12. kolo

Tripoli Brno - RKM Brno 2 : 2 ( 2 : 2 )
Vyhecovaný zápas o první místo v tabulce za chladného počasí 5 stupňů a hustého deště. Oba soupeři měli stejný počet bodů, ale RKM svého soupeře porazilo na podzim 3:2, takže potřebovalo uhrát alespoň remízu. To se podařilo, i když e-lavičky.cz dvakrát vedly, ale domácím se vždy podařilo vyrovnat.. Branky RKM: Koudelka, Belej.