ME malá kopaná - Řecko osmifinále

12. října 2013

ČR - Izrael  3 : 1 ( 3: 0 )
Naši s klidem postoupili do čtvrtfinále. Jara Grim - nejlepší hráč Simost superligy minulého ročníku  a hráč RKM rozhodl zápas s vítězem skupiny B Izraelem. Ve druhém poločase jsme pouze kontrolovali výsledek.

V osmifinále narazila česká reprezentace na Izrael, vítěze skupiny B. Našim vyšel skvěle vstup do utkání, když se ve 3. minutě prosadil Grim. Ve 12. minutě to bylo 2:0 po brance Drábka a v nastaveném čase první půle se trefil také Jan Vrátil. Izrael ve druhém dějství pouze snížil z přísně nařízené penalty a po vítězství 3:1 čekal náš tým čtvrtfinálový souboj s Německem. S tím Německem, které nás porazilo v posledním utkání v rámci skupiny C. Němci se do čtvrtfinále dostali na penalty přes pořádající Řecko.